Dizajnová vlnená plsť má svoje nesporné výhody

plstena-podlozka-prestretePlsť – používali ju už naši predkovia, pričom svoju popularitu a obľúbenosť si zachovala až dodnes. Postupom času sa samozrejme trochu menilo jej používanie, zloženie, aj postupy jej získavania. Postupne sa vyprofilovala syntetická a vlnená plsť, pričom tá druhá menovaná si v súčasnosti získava väčšiu obľubu a veľmi silné postavenie. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na jej nesporné výhody.
Základom je vysoká kvalita – získava sa totiž spracovaním vlny z oviec Merino, pričom ich vlna patrí medzi tie najkvalitnejšie vôbec. Práve prvotný materiál vysokej kvality dodáva plsti potrebné renomé a prestíž, vďaka ktorej je taká populárna. To však samozrejme nie je z výhod vlnenej plsti všetko!
Pri použití v interiéri na seba viaže čiastočky prachu či iných alergénov a prináša tak zlepšené zdravotné podmienky pri pobyte v interiéri. Ďalšou výhodou, najmú pre malé deti, je samolepiaci povrch. Pri jej inštalácii teda nemusíte používať lepidlá či iné chemické látky, ktoré by mohli deťom priniesť neželané problémy a ťažkosti. Ako sa hovorí, lepšie je raz vidieť než stokrát počuť – to pochopíte pri dotyku hebkého povrchu vlnenej plsti, prinášajúceho pohladenie a upokojenie. Nesmieme zabudnúť ani na estetickú a izolačnú vlastnosť dizajnovej vlnenej plsti – príjemne zvukovo i tepelne izoluje interiér a zároveň ho výrazne esteticky skrášľuje a zútulňuje. Veríme, že aj vy objavíte čaro vlnenej plsti a využijete ju ako nový prvok v rámci vášho bytového dizajnu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>